12 maja – Dzień Pielęgniarek i Pielęgniarzy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Pielęgniarzy,
wszystkim Pielęgniarkom i Pielęgniarzom, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz aby codzienny, decydujący o życiu i zdrowiu ludzkim wysiłek był doceniony, a praca na rzecz pacjentów budziła dumę i satysfakcję.
Dziękujemy za niezwykle trudną, wymagającą pracę☺.
Za odpowiedzialność i zaangażowanie. Za uśmiech, życzliwość i szacunek okazywany pacjentom💐.
Dziękujemy także za ogromny wkład w działalność naszego szpitala i dbałość o zdrowie pacjentów.