12 maja – Dzień Pielęgniarek i Pielęgniarzy

Pielęgniarki i Pielęgniarze,
w dniu Waszego święta, składamy podziękowanie za trud Waszej pracy, odpowiedzialność za zdrowie i życie drugiego człowieka, za cierpliwość, wyrozumiałość, za serdeczność i uśmiech, za to, że jesteście w tych trudnych chwilach z tymi, którzy Was potrzebują. Przyjmijcie podziękowania i wyrazy uznania za pracę oraz życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości, spełnienia i satysfakcji każdego dnia w życiu zawodowym i prywatnym.