Szpitale Polskie S.A.

Szpitale Polskie S.A. to organizacja powołana do zarządzania szpitalami realizującymi usługi medyczne w ramach środków publicznych. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim potrzebującym należytej pomocy medycznej. Pragniemy pokazać, że dobre i skuteczne leczenie jest możliwe. Więcej o spółce

Aktualności

15 października – Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi! 🎗

15 października – Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi! 🎗

15 października – Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi! 🎗
15 października to dzień, w którym okazuje się wsparcie osobom chorym oraz ich rodzinom. Znakiem solidarności jest zakładana tego dnia różowa wstążka.
Na Raka Piersi choruje coraz więcej kobiet. Jest to najczęstsza przyczyna śmierci kobiet w wieku 20–59 lat. Co ósma kobieta w pewnym momencie będzie musiała stawić czoło tej chorobie.
Specjaliści podkreślają i apelują: Profilaktyka to podstawa‼
Dlatego mamy dziś dla Was konkurs, w którym 3 najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone książką 📚Kristi Funk „Piersi! Poradnik dla każdej kobiety”.

Przekonaj siebie, bądź bliską osobę do regularnego badania piersi!

Zrób to w dowolny sposób. Możesz napisać list, bądź stworzyć grafikę, możesz też wymyślić krótki slogan. Nie jest ważny sposób, lecz to by zadziałało 😊.
Na propozycje czekamy do 31 października. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 listopada.
Pomysły prosimy przesyłać przez FB, bądź na maila: dnajda@szpitale-polskie.pl
Najciekawsze projekty opublikujemy na stronie internetowej i FB szpitala.

Przypominamy, że książki będą również rozlosowane, wśród pacjentek, które w październiku skorzystają z bezpłatnych badań profilaktycznych w Poradni „K”. Szczegóły oraz zapisy pod numerem: ☎ (94) 363 03 30
Badaj się! Bądź zdrowa! Bądź piękna!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.