Szpitale Polskie S.A.

Szpitale Polskie S.A. to organizacja powołana do zarządzania szpitalami realizującymi usługi medyczne w ramach środków publicznych. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim potrzebującym należytej pomocy medycznej. Pragniemy pokazać, że dobre i skuteczne leczenie jest możliwe. Więcej o spółce

Aktualności

„Dieta mamy” w Drawskim Centrum Specjalistycznym

„Dieta mamy” w Drawskim Centrum Specjalistycznym

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla naszych Pacjentek z Drawska Pomorskiego i okolic!

Drawskie Centrum Specjalistyczne na podstawie współpracy z NFZ przystępuje do programu „Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy”, który ma na celu podnieść jakość żywienia hospitalizowanych kobiet w ciąży i w okresie poporodowym, zwiększyć ich wiedzę na temat zasad zdrowego odżywiania, jak również wyrobić dobre nawyki żywieniowe.

To oznacza, że naszym Pacjentkom Oddziału Ginekologiczno-Położniczego będziemy  serwować zbilansowaną dietę w postaci pięciu zdrowych posiłków dziennie. Ponadto Pacjentki będą mieć możliwość wsparcia ze strony dietetyka z zakresu żywienia w ciąży lub po porodzie zarówno w trakcie hospitalizacji, jak i po jej zakończeniu. 

Warto dodać, że jesteśmy jednym z dwóch szpitali w całym województwie, które przystąpiły do programu. Drugim szpitalem jest Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.