Szpitale Polskie S.A.

Szpitale Polskie S.A. to organizacja powołana do zarządzania szpitalami realizującymi usługi medyczne w ramach środków publicznych. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim potrzebującym należytej pomocy medycznej. Pragniemy pokazać, że dobre i skuteczne leczenie jest możliwe. Więcej o spółce

Aktualności

Europejski Dzień Prostaty

Europejski Dzień Prostaty

15 września 📅 obchodzimy Europejski Dzień Prostaty. Dzień ten został ustanowiony przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Jego celem jest zwiększenie społecznej świadomości na temat chorób gruczołu krokowego oraz zachęcenie mężczyzn do aktywnej profilaktyki.
Na wizytę u specjalisty urologa powinien profilaktycznie udać się każdy mężczyzna 🧑🏻👨🏻👨🏻‍🦲po ukończeniu 40 roku życia. Nieprawidłowości wykryte we wczesnym stadium, dają się skuteczniej, lepiej i szybciej wyleczyć.
W Poradni Urologicznej przy Drawskim Centrum Specjalistycznym🏥 przyjmuje pan dr Czeszak oraz pan dr Holewa. Przed wizytą w Poradni Urologicznej należy udać się do lekarza rodzinnego po odpowiednie skierowanie.
Rejestracja do Poradni Urologicznej: tel. ☎ (94) 363 03 46, (94) 363 03 23 lub kom. 887 191 815 w godzinach 7.00 – 14.30.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.