Najpopularniejsze imiona w 2021r. w Szpitalu Polskim Sztum

Kochane Mamy🙂,
w ubiegłym roku miałam okazję poznać Wasze cudowne dzieciątka👶 w ich pierwszych chwilach życia i zrobić im pamiątkowe zdjęcia📸. Bardzo często przy tej okazji pojawiał się temat imion i tego, jak to się stało, że akurat takie imię wybraliście dla swojego Maluszka. Często pytałyście też o to, jakie imiona są obecnie najczęściej nadawane. Obiecałam Wam ranking najpopularniejszych imion w naszym szpitalu w 2021 roku i myślę, że Nowy Rok jest najlepszym czasem na jego publikację😊.
Najczęściej wybieranymi w ubiegłym roku imionami dla dziewczynek były: Hania, Maja i Alicja, a dla chłopców: Franciszek, Leon i Nikodem.
Wszystkie imiona są śliczne, tak jak piękne są Wasze dzieci 👶😍.
Często na sztumskiej porodówce zastanawiamy się nad tym, co spowodowało, że właśnie takie imię wybraliście. Uwielbiamy słuchać Waszych opowieści, dlatego zachęcamy Was do podzielenia się w komentarzu historią wyboru imienia Waszego dziecka.
Zdradzę Wam moją tajemnicę. Ja jestem Małgośka, bo kiedy się urodziłam „Małgośka” Maryli Rodowicz była prawdziwym hitem.
Czekam na Wasze historie i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku🥳
Małgosia Wróblewska