Nowe stoły operacyjnie w Szpitalu Polskim w Sztumie

Serdecznie dziękujemy Wojewodzie Pomorskiemu Panu Dariuszowi Drelichowi za przekazanie Szpitalowi Polskiemu w Sztumie trzech stołów operacyjnych. Pochodzą one z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych i zostały przekazane w ramach pomocy szpitalom w walce z pandemią COVID-19.

Dwa stoły stanowią wyposażenie sal operacyjnych, a trzeci został umieszczony w trakcie porodowym na sali do cięć cesarskich. Nowy sprzęt ułatwi pracę zespołowi lekarsko-pielęgniarskiemu podczas przeprowadzania zabiegów operacyjnych. Dziękujemy!