Październik – miesiącem walki z rakiem piersi

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, a różowa wstążka jest tego symbolem 🎗🎗🎗 Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych wśród kobiet na świecie. Wykonywanie badań profilaktycznych pozwala na wczesne wykrycie zmian nowotworowych i przednowotworowych, a skuteczne metody leczenia raka we wczesnym stadium umożliwiają całkowite wyleczenie. Szpital w Drawsku kolejny raz włączył się w działania promujące profilaktykę, tak ważną w zapobieganiu chorobom nowotworowym. W ramach akcji Różowa Wstążka zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne:

🎗Badanie USG piersi

🎗Badanie Cytologiczne

🎗Konsultacja lekarza

Każda pacjentka będzie mogła wziąć udział w losowaniu, w którym można wygrać książkę 📚 Kristi Funk „Piersi. Poradnik dla każdej kobiety” Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem ☎ (94) 363 03 30

Badaj się! Bądź zdrowa! Bądź piękna!