Szpitale Polskie S.A.

Szpitale Polskie S.A. to organizacja powołana do zarządzania szpitalami realizującymi usługi medyczne w ramach środków publicznych. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim potrzebującym należytej pomocy medycznej. Pragniemy pokazać, że dobre i skuteczne leczenie jest możliwe. Więcej o spółce

Aktualności

Porady żywieniowe na święta

Porady żywieniowe na święta

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi dylemat – jak zdrowo świętować Boże Narodzenie i utrzymać dietę? 

Ze względu na to, że w gabinetach lekarskich często brakuje czasu na udzielanie porad żywieniowych, zachęcamy do skorzystania z darmowych konsultacji dietetycznych w Centrum Dietetycznym Online, które działa w ramach Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Aby otrzymać profesjonalną poradę żywieniową – trzeba dokonać rejestracji on-line na stronie internetowej  www.poradnia.ncez.pl .  

Centrum Dietetyczne Online to:

  • wykwalifikowani dietetycy i psychologowie
  • wsparcie w leczeniu i pomoc w prowadzeniu zdrowego trybu życia
  • jednorazowa konsultacja lub stała opieka dietetyczna 
  • dostępność przez 12 godzin dziennie sześć dni w tygodniu
  • konsultacje video przez Internet

W Centrum możesz otrzymywać profesjonalne porady żywieniowe dla siebie i również dla całej rodziny. 

Polecamy również portal www.diety.nfz.gov.pl , prowadzony przez Narodowy Fundusz Zdrowia, na którym można znaleźć nie tylko więcej informacji z zakresu żywienia, ale również darmowe plany żywieniowe.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.