Pracownicy Szpitala w Sztumie z nagrodami „Hipokrates Pomorza 2019”

Pracownicy Szpitala w Sztumie z nagrodami „Hipokrates Pomorza 2019”

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że niedawno odbyła się gala plebiscytu medycznego „Hipokrates Pomorza 2019”, wieńcząca jego czwartą edycję. Czytelnicy „Dziennika Bałtyckiego”, użytkownicy serwisu dziennikbaltycki.pl oraz mieszkańcy Pomorza dokonali wyboru najpopularniejszych pracowników ochrony zdrowia.

Wśród wyróżnionych znalazły się aż cztery osoby zatrudnione w naszym szpitalu!

Laureatem w kategorii Ortopeda Roku został lekarz pracujący w Poradni Ortopedyczno-Urazowej i Oddziale Chirurgicznym, Pan Gniewosław Zieliński. W Jego imieniu nagrodę odebrała Pani Marzanna Kaczanowska, Dyrektor Szpitala Polskiego Sztum.

Natomiast w kategorii Pielęgniarka Roku w Powiecie Sztumskim uhonorowane zostały:

I miejsce: Pani Justyna Kamińska – Pielęgniarka Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii,

II miejsce: Pani Wioleta Szczerkowska – Kierownik poradni specjalistycznych,

III miejsce Mariola Michalecka – Pielęgniarka Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Gratulujemy osobom uhonorowanym tak ogromnego sukcesu! Jesteśmy dumni, że jesteście Państwo częścią Szpitala Polskiego w Sztumie!

Czytelnikom i pacjentom dziękujemy za każdy głos wsparcia, rekomendacje oraz zaufanie!