Punkt pobrań materiału biologicznego do przeprowadzania testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 (Drive-Thru)

Szanowni Państwo,

informujemy o zmianie dostępności godzinowej punktu pobrań materiału biologicznego do przeprowadzania testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 (Drive-Thru).

Punkt będzie dostępny:

• poniedziałek – piątek w godzinach 09:30-13:30 i 15:00-16:00
  • sobota/niedziela/dni wolne od pracy w godzinach 08:00-10:00

Na badanie należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i nr PESEL.

O ile to możliwe, na pobranie wymazu do testu należy przyjechać własnym samochodem i z niego nie wysiadać. W punkcie prosimy dostosować się do zaleceń.