Szpitale Polskie S.A.

Szpitale Polskie S.A. to organizacja powołana do zarządzania szpitalami realizującymi usługi medyczne w ramach środków publicznych. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim potrzebującym należytej pomocy medycznej. Pragniemy pokazać, że dobre i skuteczne leczenie jest możliwe. Więcej o spółce

Aktualności

Światowy Dzień Chorego

Światowy Dzień Chorego

W Szpitalu Polskim w Sztumie🏥 każdego dnia osobom chorym pomagamy w powrocie do zdrowia. W naszym szpitalu mamy 14 oddziałów, a w nich prawie 300 łóżek. W ciągu roku z usług oddziałów naszego szpitala pacjenci skorzystali blisko 18 000 razy. Do wszystkich pacjentów podchodzimy indywidualnie, by znaleźć skuteczną drogę pomocy. Oprócz pacjentów w szpitalu🏥, mamy również tych w Poradniach Specjalistycznych, którzy są badani, diagnozowani i leczeni. Rocznie udzielamy blisko 30 000 porad specjalistycznych oraz wykonujemy ponad 25 000 badań diagnostycznych.

W Światowym Dniu Chorego życzymy wszystkim naszym Pacjentom, jak również wszystkim osobom chorym zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i pogody ducha. Chcielibyśmy także podziękować całemu personelowi Szpitala Polskiego w Sztumie za zaangażowanie i pracę na rzecz drugiego człowieka💐.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.