Szpitale Polskie S.A.

Szpitale Polskie S.A. to organizacja powołana do zarządzania szpitalami realizującymi usługi medyczne w ramach środków publicznych. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim potrzebującym należytej pomocy medycznej. Pragniemy pokazać, że dobre i skuteczne leczenie jest możliwe. Więcej o spółce

Aktualności

Światowy Dzień Pielęgniarki

Światowy Dzień Pielęgniarki

Drodzy Pacjenci

Dzisiaj na całym Świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek. Został on ustanowiony przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek oraz Światową Organizację Zdrowia 12 maja, ponieważ w tym właśnie dniu w roku 1820 urodziła się najsłynniejsza na świecie pielęgniarka – Florence Nightingale, uważana za twórczynię nowoczesnego pielęgniarstwa oraz założycielka pierwszej szkoły pielęgniarstwa.Dlatego w tym szczególnym dniu składamy wszystkim naszym Paniom Pielęgniarkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz aby ich codzienny, decydujący o życiu ludzkim wysiłek był doceniony, a praca na rzecz pacjentów budziła dumę i satysfakcję.

Dziękujemy również Paniom Pielęgniarkom naszych Szpitali za ich wysiłek oraz zaangażowanie, jakie każdego dnia wkładają w swoją pracę.

Zarząd Spółki Szpitale Polskie S.A.
Dyrekcja Szpitala Polskiego w Sztumie
Dyrekcja Drawskiego Centrum Specjalistycznego

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.