Światowy Dzień Walki z Rakiem

W Światowym Dniu Walki z Rakiem chcielibyśmy podkreślić znaczenie badań profilaktycznych i kontrolnych, dzięki którym wszelkiego rodzaju zmiany mogą zostać szybko zdiagnozowane i można wprowadzić odpowiednie leczenie💪💪.
Rak wykryty wcześnie może być w pełni uleczalny, dlatego wykonywanie badań profilaktycznych jest koniecznością. Rodzaj i czas badania zależny jest od płci i wieku pacjenta. Zachęcamy do omówienia kalendarza badań z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej.