Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia obchodzony jest co roku 7 kwietnia z okazji rocznicy powstania WHO czyli Światowej Organizacji Zdrowia.

W Polsce obchodzimy również liturgiczne święto św. Łukasza Ewangelisty (lekarza greckiego) patrona lekarzy, które przypada na dzień 18 października.

W dniu św. Łukasza patrona pracowników Służby Zdrowia pragniemy złożyć wyrazy uznania oraz podziękowania za trudną codzienną pracę wszystkim pracownikom Naszego Szpitala, którzy pomagają w każdym miejscu i w każdym czasie.

Dziękujemy za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą opiekę oraz okazywanie szacunku i cierpliwości.

Wszystkim Pracownikom życzymy, aby nie zabrakło sił, cierpliwości i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej satysfakcji w życiu osobistym.