SZCZEPIENIA DZIECI PRZECIW COVID-19

Od dziś (16.12) istnieje możliwość zaszczepienia dzieci w wieku 5 do 11 lat przeciw COVID-19.
Gdzie znajdę skierowanie na szczepienie❓
Skierowanie na szczepienie znajduje się na Internetowym Koncie Pacjenta dziecka.
Od kiedy możliwe jest zaszczepienie dziecka❓
Dzieci można szczepić od 16 grudnia, e-skierowanie na szczepienie jest widoczne na IKP dziecka.
Jak rejestrować dziecko na szczepienie❓
👉 internetowo przez pacjent.gov.pl
👉 przez infolinię 989
👉 SMS-owo – wysyłając SMS o treści SZCZEPIMY SIĘ na numer 664 908 556
👉 w punkcie szczepień – dzwoniąc na numer 695 797 222 lub (94) 363 03 88 lub osobiście w naszej przyszpitalnej przychodni POZ
⚠ Przypominamy, że dzieci powyżej 12 roku życia mają możliwość przyjęcia szczepienia przeciw COVID-19 już od czerwca bieżącego roku.
Zapraszamy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci do szczepienia się przeciwko COVID-19 w naszej Przychodni POZ.
Zróbcie to dla siebie i swoich bliskich.