Szpitale Polskie S.A.

Szpitale Polskie S.A. to organizacja powołana do zarządzania szpitalami realizującymi usługi medyczne w ramach środków publicznych. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim potrzebującym należytej pomocy medycznej. Pragniemy pokazać, że dobre i skuteczne leczenie jest możliwe. Więcej o spółce

Aktualności

Szczepienia przeciw COVID-19

Szczepienia przeciw COVID-19

Trwają szczepienia 💉 przeciw COVID-19. Obecnie szczepieni są nauczyciele, seniorzy powyżej 70-tego roku życia oraz osoby należące do tzw. grupy „zero”, które z racji swoich zawodowych obowiązków są najbardziej narażone na zakażenie koronawirusem.

Bardzo Państwu dziękujemy za punktualność ⌚ i dostosowywanie się do reżimu sanitarnego w punkcie szczepień.

Przypominamy, iż w dniu szczepienia należy zjeść lekki posiłek 🍽i to przyjąć leki 💊, które zwykle się przyjmuje. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty, posiadaną dokumentację medyczną (osoby, które nie są pacjentami naszej przychodni), spis zażywanych leków oraz okulary👓, jeżeli ktoś potrzebuje ich do czytania.

 

Kto należy do grupy „zero”?

  • pracownicy szpitali węzłowych,
  • pracownicy pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą, w tym stacji sanitarno-epidemiologicznych,
  • pracownicy domów pomocy społecznej i pracownicy miejskich ośrodków pomocy społecznej,
  • pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki,
  • pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych
  • rodzice hospitalizowanych wcześniaków.

Do grupy „zero” zalicza się także personel niemedyczny pracujący w wymienionych podmiotach, czyli administracyjny i pomocniczy – bez względu na formę zatrudnienia (również wolontariusze i stażyści).

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.