Testy komercyjne na COVID-19

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi prośbami wznawiamy możliwość wykonania testu na COVID-19 na zasadach komercyjnych, odpłatność wynosi 680,00 zł.

Płatności należy dokonać w budynku Przychodni w rejestracji Drawskiego Centrum Specjalistycznego, gdzie zostanie wystawiony paragon lub faktura.

Opłaty można też dokonać na konto bankowe Szpitali Polskich S.A. Katowice, w związku z czym należy skontaktować się z pracownikiem szpitala celem uzyskania odpowiedniej informacji pod numerem telefonu 94 36 30 317 lub 515 733 275.

Przy zgłoszeniu się na badanie należy okazać dowód wpłaty.

Jednocześnie przypominamy, że testy, na które pacjenci mają skierowania od lekarzy POZ wykonywane są bezpłatnie.