Zaproszenie do składania ofert na zakup materiałów biurowych

Zamówienia - Katowice

Zaproszenie do składania ofert na zakup materiałów biurowych

Szanowni Państwo,

Szpitale Polskie S.A. z siedzibą w Katowicach, zapraszają do składania ofert w konkursie na zakup materiałów biurowych szczegółowo określonych w załączniku.

Ofertę sporządzoną w języku polskim należy złożyć drogą elektroniczną do dnia 08.01.2021 r. do godz. 12:00 na adres :

Ul. Ligocka 103

Adres e-mail:  pzdrada@szpitale-polskie.pl lub biuro@szpitale-polskie.pl

Uwagi:

• Dopuszczamy składanie ofert częściowych.
  • Prosimy o potwierdzenie akceptacji 60 dniowego terminu płatności.
  • W edytowalnym wykazie zapotrzebowania prosimy o podanie nazwy handlowej oraz producenta.
  • W razie zmiany ilości sztuk w opakowaniu lub zaoferowaniu produktu równoważnego, prosimy o wyraźne zaznaczenie w edytowalnym wykazie zapotrzebowania.

ZAŁĄCZNIKI:

Wszystkie zamówienia